פלורנטין סקוור
FLORENTIN SQUARE

פרימיום אורבני בלב האמיתי של ת״א

בלב שכונת פלורנטין, בין מוקדי הבילוי והתרבות, המסעדות הטרנדיות ומתחמי העסקים, מקימות קבוצת טריגו וסיאטל השקעות את פרויקט הדגל של השכונה המבוקשת, המציב סטנדרט פרמיום-אורבני גבוה שטרם נראה באזור. פרויקט FLORENTIN SQUARE  נבנה בקונספט החדשני של עירוב שימושים , כנהוג בערים הגדולות בעולם, המשלב בתוכו מגורים, עסקים ופנאי. במתחם FLORENTIN SQUARE תמצאו מגדל מרשים בן 17 קומות – הגבוה ביותר בקו הנוף החדש – ומתחם מגורים. בפרויקט,  200 דירות בעלות מפרט טכני עשיר, לובי מפואר, שומר 24/7 וחדר כושר מקצועי. חלק מרכזי במתחם החדש, שתוכנן ע"י אדריכל העל אילן פיבקו, היא הפיאצה הירוקה הנמצאת בליבו של ה-SQUARE   המאפשרת לדייריו ליהנות מכל יתרונות המתחם מבלי לצאת ממנו. בנוסף, יכלול המתחם אזור משרדים לעסקים, שלל חנויות מובילות, בתי קפה ומוסדות קולינריים נחשבים. הגיע הזמן לתפוס מקום ב-SQUARE של ת"א!

 

המיקום

FLORENTIN SQUARE  הינו אי של שקט בלב שכונת פלורנטין העוברת התחדשות, מוקף גלריות לאומנות, מוסדות קולינריים, שווקים, פאבים ומועדונים.

– 500 מ' משוק לוינסקי

– 900 מ' מרוטשילד

– 1 ק"מ מחוף הים של ת"א

האדריכל – אילן פיבקו

בשנים האחרונות הפכה שכונת פלורנטין לסמל ההתחדשות העירונית אותה עוברת תל אביב.

 FLORENTIN SQUARE הינו מתחם מגורים ייחודי הכולל ארבעה בניינים ומגדל בן 17 קומות, השונה מכלל הפרויקטים בעיר.
עיצוב ובניית הפרויקט, מתכתבות היטב עם השפה האורבנית של השכונה ותואמות למרקם החיים בה – בלוק שלם המורכב מבניינים בקו אפס עם המדרכה, קומת קרקע המיועדת למסחר ומעליה קומות למגורים.

אלה, מקיפים גינה פנימית מרשימה, המהווה אי של "אווירה אחרת" בלב האורבניזם הפועם.

חומרי הגמר שנבחרו בקפידה לפרויקט – לדוגמא קירות מסך לכניסת אור מקסימלי ופאנלים של רפפות להצללה, עתידים לקבוע סטנדרט חדש וגבוה באזור פלורנטין.

אין לי ספק שפרויקט בסדר גודל כזה, הינו פרויקט מחולל שינוי ועתיד להיות הפנים החדשות של שכונת פלורנטין.

האדריכל – אילן פיבקו

הצפון החדש
THE NEW NORTH

רובע המגורים הבא של תל אביב

אין כמו תל אביב! אבל מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים לקבל יותר מתל אביב?! יותר בתי קפה שאתם אוהבים, יותר מקומות בילוי, מתחמי תרבות ומה לא?!

 

קבוצת טריגו השקעות מזמינה אתכם להכיר את השלב הבא, בעיר שלא עוצרת לרגע עם קרקע להשקעה ברובע חדש. הקרקע המכונה הצפון החדש של תל אביב, או בשמה הישן רובע גלילות, ממוקמת על קו התפר בין תל אביב, הרצליה ורמת השרון.

 

קרקע זו הינה המבוקשת ביותר בגוש דן בשל מיקומה, המשתרעת על פני שטח של כ-2,000 דונם וגובלת עם כביש איילון ממזרח, דרך נמיר ממערב, צומת גלילות מצפון ושכונת רמת אביב ג’ מדרום.

 

הצפון החדש של ת"א עתיד להכיל כ- 12,000 יחידות מגורים וכ-700,000 מ”ר של מסחר ומשרדים כל זאת, לצד כ-1,000 דונם של פארקים, שבילי אופניים, מרכזי תרבות פנאי ובילוי, תחנת רכבת, מוסדות חינוך ועוד.

הגיע הזמן להכיר יותר מתל אביב.

המיקום

מתחם הצפון החדש של תל אביב, ממוקם על קו התפר שבין תל אביב, הרצליה ורמת השרון, וגובל עם כביש איילון ממזרח, דרך נמיר ממערב, צומת גלילות מצפון ושכןנת רמת אביב ג’ מדרום.

הקרקע אינה זמינה לבנייה

בית  טריגו

בית טריגו הרצליה פיתוח

בחלקו המבוקש ביותר של מתחם העסקים בהרצליה פיתוח, עתיד להיבנות "בית טריגו" – בניין המשלב שטחי משרדים ומסחר, ובבנייתו ניתן דגש על בנייה אקולוגית וירוקה. בניין ייחודי ויוקרתי זה, יבנה לגובה של כ- 5 קומות וישתרע על פני שטח של כ-3,660 מ"ר.

 

גולת הכותרת של הפרויקט הינה תכנון אדריכלי חכם ומרהיב המציג מפרט טכני עשיר, לובי יוקרתי, חניון תת קרקעי החולש על פני מספר קומות, מרפסות, גגות ירוקים ותכנון עדכני. בתכנון הבניין, ניתן דגש רב להכנסת הטבע מהחוץ אל הפנים באמצעות חזיתות וגגות ירוקים אקולוגים.

 

המיקום

רחוב המנופים, בחלקו המבוקש ביותר של מתחם העסקים בהרצליה פיתוח.

פרויקט המשרדים טריגו-תשובה

פרויקט המשרדים היוקרתי טריגו-תשובה של קבוצת החברות טריגו השקעות, איציק תשובה, פרשקובסקי ומולטילנד, המשתרע על שטח של כ- 7.3 דונם בהרצליה פיתוח, ונמצא בסמוך לקמפוס החדש של מיקרוסופט.

 

הפרויקט כולל כ- 46,000 מ"ר שטחי משרדים ומסחר, המשתרעים על פני כ-10 קומות. לובי מפואר, קומת מסחר, מספר קומות של שטחי משרדים וחניון תת קרקעי.
מהפרויקט ישתקף נוף מרהיב ופנורמי לים. גג הפרויקט יהא ירוק ואקולוגי ותכנונו המוקפד נעשה בהתאם לתקן הבניה הירוקה.

המיקום

הבניין יבנה באזור התעשיה החדש של הרצליה פיתוח, בקרבת הים ובסמוך לקמפוס מייקרוסופט החדש.

כפר סבא צפון

העיר כפר-סבא, המכונה גם "העיר הירוקה", ממוקמת בלב השרון היוקרתי, בין רעננה להוד השרון ומונה כ-100,000 תושבים. כפר סבא מורכבת מאוכלוסייה בחתך סוציו אקונומי גבוה, הנהנית מאיכות חיים ירוקה ובלתי מתפשרת, הודות לפיתוח הסביבתי המתמשך, אזורי התעשייה והקניות הגדולים, ההיצע התרבות העשיר, מערכת חינוך מהטובות בישראל והשקעה רבה הנעשית בתחום הספורט, יתרונות אשר ממקמים אותה בדירוג 8-10 בדירוג החברתי כלכלי. במסגרת התכנון העתידי לפיתוח העיר, באמצעות תוכנית מתאר חדשה המצויה בהתהוות, הוחלט להוציא לתכנון את תוכנית צפון בן יהודה הממוקמת מצפון לרחוב בן יהודה, להקמת שכונת המגורים חדשה  המכונה "כפר סבא צפון", אשר תקום על עתודת הקרקע הגדולה האחרונה שנותרה לבנייה בעיר. בבעלות החברה עתודת קרקע מיועדת להשבחה.

המיקום

הפרויקט נמצא בצפון כפר סבא, במיקום מרכזי בין כפר סבא ליישוב צופית. בעקבות שיפור התשתיות באזור, ובעיקר בעקבות שיפוץ כביש 531, חיבורו אל נתיבי איילון, כביש 2, כביש 4 וכביש 6, יהפוך את הפרויקט לנגיש ואטרקטיבי אף יותר.

הקרקע אינה זמינה לבנייה

דילוג לתוכן